Kaasatundja: Vaene Kaur, teda on lapsepõlves ilmselt väga kurjasti koheldud. Nüüd põeb mehike sügavat alaväärsuskompleksi ja selle varjamiseks sõimab kõiki võimalikult nõmedalt. Eks tal ole siis pisutki uhkem tunne. Lausa hale teisest.

Kaur Kender: Jah, ma olen tõesti õnnetu lapsepõlvega. Kahe aastaselt hakkasin suitsetama. Kolmeselt kaotasin süütuse (naabri koerale). Neljaselt kukkusin aknast alla (9 korrus). Viieselt tapsin on isa. Mu ema oli nii jube, et mul ei tekkinud Oidipuse kompleksi. Selle eest andis julm ema mind lastekodusse. Kus mind valati esimesel päeval sulatõrvaga üle. Kuueselt lõigati ära mu munad. Kihlveo pärast. Seitsmeselt kukkusin kääride otsa ja jäin pimedaks. Kaheksaselt torkas kasvataja puruks mu kõrvad. Üheksaselt peeti mind näljas. Keldris. Sõin ära oma keele, mõlemad jalad, ja vasaku käe… Kümneselt, mööda lastekodu keldrit roomates leidsin mingi imeliku asja… paljude nuppudega… see oli kirjutusmasin… sellest päevast peale mõnitan kõik, solvan kõiki ja elan välja oma seda sügavat alaväärsuskompleksi… aga mul on mu käsi, mul on mu masin…

Sa võid mängida James Bondi Bangkokis. Sinust võib saada Brooklyni neeger.Sa võid juua pankuritega, mõelda Pushkinile ning elada nagu Bukowski. Sa võid võita südameid, tabada hetke ja teada tõde, kuid kui kõikidest jõududest maailmas langevad sulle kaela kaks kõige võimsamat, siis pole ka sinul pääsu. New York ja armastus sõidavad sinust üle ja teevad sinuga, mida ise tahavad. Nad võtavad sinult kõik, mis on sul anda. Sinule jääb sinu ebanormaalne elu.”

Kas te kujutate ette? 5000 krooni kuus. Maailmas, kus kokagramm maksab mitte vähem kui 1000 krooni!

Üks võimalus tüütut elu mööda saata on magada.

Endale ei ole mõtet valetada.Või õigemini on,aga ainult nii,et enda ära petad.

Ja kuidas siis, kui sul on taskud raha täis, sulle su möödunud elu ja tuttavad inimesed isegi ei meenu. Kuidas raha paneb sind vaatama ainult ettepoole? Ja kuidas raha puudumine paneb sind vaatama ainult tagasi?

Mida on vaja, et naist rahuldada?
Noh, on vaja, et austatakse, sünnipäeva meeles peetakse, koos aega veedetakse, naeratatakse, ära kuulatakse, ollakse toeks, tullakse õigeks ajaks, kingitakse lilli, viiakse välja, võetakse tantsima, avatakse uksi, suudeldakse salaja, aidatakse mantlit selga, hoolitakse, hellitatakse, võetakse tõsiselt, ei segata vahele, makstakse arveid, öeldakse, kui ilus ta on, peetakse sõna.
Aga mida on vaja, et meest rahuldada?


Seda teame me vist kõik.
Muretsetakse kodu, muretsetakse laps ja koogid tehakse ka muretaignast...

Ma tahan koos sinuga elada, ma tahan koos sinuga elu anda, ma tahan koos sinuga surra, et siis tõusta ja elada igavesti

Pole makset, pole häiret.

Uusrikkuse definitsioon võiks olla see, et sa ihaldad ainult seda, mis väga palju maksab.